„Mam talent!” zawieszone. Zamiast tego w sobotę zobaczymy „Top model”

„Mam talent!” ponownie zniknie z telewizji, jak podaje portal Wirtualnemedia.pl. Reality-show, które nadawano z dwuletnią przerwą od 2008 roku, zostanie zastąpione w ramówce jesiennej przez „Top model”. Stacja TVN ma już rozpoczynać nagrania do 12. edycji tego programu, a wyemitowany będzie on w nowym paśmie – sobotnim prime-time.

To ogromna zmiana, która przez portale informacyjne nazywana jest rewolucją w stacji TVN. „Top model” dotychczas można było oglądać bowiem w środy o godzinie 21:30. Co dalej z uwielbianym programem „Mam talent”? Czy możemy jeszcze liczyć na to, że dojdzie do kolejnej edycji? Wychodzi na to, że taka możliwość wcale nie została jeszcze przekreślona.

Co dalej z „Mam talent!”? Być może jeszcze powróci…

TVN nagrywa już kolejną, dwunastą edycję programu „Top model”. Na przestrzeni ostatnich lat show zyskało wielu wielbicieli, a zwycięzcy kolejnych edycji stali się ikonami i influencerami, których obserwują miliony osób. Przez lata wyrabianej renomy popularnego programu przyszła więc pora na kolejną rewolucję, a stanie się tak kosztem innego uwielbianego reality show. „Mam talent” było emitowane od 2008 do 2019 roku, a następnie zostało wznowione w 2021 roku. Wszyscy spodziewali się, że ten powrót będzie zwiastował dłuższą przygodę, ale tak jednak się chyba nie stanie.

Do nagrywania kolejnej edycji „Mam talent!” nie doszło, a przynajmniej na razie. Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, stacja TVN nie komentuje tych zmian w ramówce, ale zawieszenie polskiej wersji „Got talent” może być jedynie chwilowe. Program może bowiem powrócić do ramówki dopiero w przyszłym roku, ale czy tak się stanie? Pożyjemy, zobaczymy.

„Top model” wejdzie na nowy poziom? Przekonamy się dopiero we wrześniu

Zamiast tego „Top model” może świętować nowy sukces. Show zostało przeniesione ze środowego pasma na sobotnie, co będzie się wiązało z jeszcze większą liczbą odbiorców. Do tej pory oprócz śród reality-show z udziałem modelek i modeli emitowany był jedynie czasami w poniedziałki. Szykuje się więc prawdziwy sprawdzian dla nadchodzącej edycji. Jurorami programu ponownie będą Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Dawid Woliński oraz Marcin Tyszka. Dodatkowo za kulisami zobaczymy Michała Piróga, który będzie pomagał uczestnikom.

Co ciekawe, nagrania do dwunastej edycji właśnie ruszyły, a poszukiwania uczestników trwały kilka tygodni. Wygrana w programie to nagroda pieniężna o wysokości 200 tys. zł. To także nowość, ponieważ wcześniej na zwycięzcę czekało zaledwie 10 tys. zł. Wiele więc wskazuje na to, że show wzorowane na „America’s Next Top Model” pragnie wejść na wyższy poziom, a stacja TVN wierzy, że jest to możliwe. Żeby się o tym przekonać, przyjdzie nam jednak trochę poczekać. Pierwszy odcinek nowej edycji zobaczymy dopiero w sobotę, 2 września.